• GoHome Professional
nekretnine STARA PAZOVA - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine STARA PAZOVA - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine STARA PAZOVA

  • Za upit "nekretnine stara pazova" pronađeno 518 nekretnina - prosečna cena 1.107 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • novogradnja
    • podno grejanje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, STARA PAZOVA, 150.000 €, 29900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji katastarska parcela 6154 KO Golubinci, površine 298,52 ara poljoprivrednog zemljišta - njiva. Katastarska parcela - njiva nalazi se između sela Golubinci i sela Popinci. Od sela Golubinci udaljena oko 1.200 metara na putu prema selu Popinci. Njiva je udaljena od asfaltnog....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.000 €, 76,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113833, I/III, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja,zavrsetak jul 2025,stan ima gradjevinsku dozvolu,nalazi se na prvom spratu, trosoban,ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,dve odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novim Banovcima *povrsine-71.15m2 *vlasnik 1/1 *2 spavace sobe *1 kupatilo *2 terase *2 ostave Centralno grejanje(na gas,leti se ne placa) Agencijska provizija je uracunata u cenu. Za vise informacija pozvati na 069/14-54-599 ili putem meila:office@smb.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine stara pazova'
230.000 €
359.000 €
120.000 €
  Plac, STARA PAZOVA, 75.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac od 9 ari. Na placu postoji objekat nedovršen sa građevinskom dozvolom sa plaćenim obavezama, plan i projekat budućeg objekta. Mirna i lepa ulica, nedaleko od centra naselja, a nije daleko ni železnička stanica. Postoji prijava radova. Kompletno uredna dokumentacija....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci - Beogradska 3. 0, 92m2, 3/6, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju luksuzno opremljen stan sa prelepim pogledom na Dunav u zgradi novije gradnje. Stan se prodaje namešten i nije useljavan. Nalazi se u mirnom okruženju sa svim pratećim sadržajima....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.770 €, 41,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1398 Za više informacija i razgledanje možete pozvati na 0643255742! BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 44.900 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep dvosoban stan u kući na prvom spratu, sa velikom dnevnom sobom, spavaćom sobom, kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 195.000 €, 166,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa velikom radionicom, na odličnoj lokaciji početak ulice Branka Radičevića, na samo nekoliko minuta hoda od centra Stare Pazove. Kuća je površine 166 m2 - osnova 83 m2 + sprat 83 m2 (u postupku ozakonjenja), izgrađena na parceli od 704 m2. Širina parcele uz ulicu iznosi 10,3....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nudimo kuću u Novoj Pazovi, Omladinska ulica, na prvom semaforu na ulasku u naselje iz pravca Batajnice. Kuća ima prizemlje i potkrovlje, na placu, nešto manjem od tri ara. Prizemlje kuće je poslovni prostor, a delatnost je štamparija. Na spratu, tj visokom potkrovlju je ogroman stan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini centra Stare Pazove, novogradnja, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, ostave (garderober) i....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.menadzer.biz

Horizontala porodične kuće u mirnom stambenom delu Nove Pazove, sa komplatnom infrastrukturom, građena sedamdesetih godina. U neposrednoj blizini su osnovna škola, zdravstveni centar, restorani, prodavnice, autobuska stajališta i sl. Stambeni prostor u kući se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 1.650.000 €, 2000,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Industrijski kopleks u Vojki koji čini funkcionalna hala i opremljen ind. kompleks na 75 ari ograđenog placa ,za proizvodnju ,skladištenje,ili kombinovanu delatnost. Proizvodna hala -1000m2, Upravna zgrada -350m2 Pomoćni objekat -650m2 Postoji mogućnost dogradnje tj. proširenja na....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan penthouse 4.0 u centru Stare Pazove. Ćirila i Metodija, Stara Pazova, Srbija ; Stara Pazova, Ćirila i Metodija, 95m2.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.367.775 €, 54711,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.adventisrealestate.com

Zemlljište u građevinskom području - Prodaja .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 340,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Novija kuća, u blizini centra u mirnoj ulici kod Ideje. Ima tri nivoa. Prizemlje predvidjeno za PP ali ne mora biti. Prvi sprat je trosoban stan kompletno završen kao i visoko potkrovlje. Oba nivoa imaju lepe terase. Plac je kultivisan voćem na kome je u desnom uglu naspram ulaza....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.832.160 €, 45804,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stara Pazova - Krnješevci - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 125.000 €, 274,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Terasa Solunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Централна градска улица, нова зграда, са централним грејањем на гас и лифтом, припадајуће укњижено гаражно место, комфоран стан са великом улазном просторијом у којој је кухиња,трпезарија и дневна соба са изласком на терасу. Из улазне просторије се улази у две спаваће собе једна наспрам....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 146.000 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.menadzer.biz

U centru Nove Pazove lep 3.5 stan u novogradnji 91 m2 + dva garažna mesta (boks) - Izabran nojbolji po položaju, rasporedu i orijentaciji - Brzo useljivo - Lift 2/6 - Terasa+lođa - Najbolji materijali - Mogu svi stambeni krediti Zgrada završena 2026. godine - čeka se Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.520 €, 118,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u Staroj Pazovi ukupne površine 118,83 m2. Novogradnja, odlična lokacija. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% Kralja Petra I Karađorđevića.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 2.230.860 €, 37181,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište površine 3ha 71a 81m2 (37181m2), jedna KP, KO Nova Pazova. Za građevinsko zemljište je urađena i plaćena prenamena. Izlazi na asvaltirani....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 440.000 €, 4436,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac, površine 44,36 ari u naseljenom delu Nove Pazove u blizini aerodroma. Plac se nalazi u građevinskoj zoni. Širok je oko 60 metara. Pripada Karađorđevoj ulici. U pitanju je žuta zona, dozvoljena gradnja i magacinskih objekata. Uz plac je struja, voda, gas i blizu je kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se jedinstvena, nesvakidašnja ,sistem pametna kuća, od 380kvm na 18 ara placa sređenog po projektu i zatvorenim bazenom. Od prostorija : Vere Miščević.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 814.000 €, 18100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Plac uz autoput Bg Novi sad u predelu Nove Pazove, povrsine 181ar. Dimenzija 100x180m . Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište van građevinskog područja, blok 3. Index zauzetosti je 60%, visinska regulacije 18m, minimalna površina pod zelenilom je 20%. Dozvoljena je gradnja za....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 425.000 €, 480,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kategorisan Hotel Vila Sunce u Staroj Pazovi (u funkciji) površine 480m2, generalno renoviran Zgrada ima prizemlje i u njemu restoran i pivnicu, a na sledeća dva nivoa ima 11 dvokrevetnih soba i dva apartmana. Naravno, ima prateće objekte, parking prostor sa video nadzorom. Sobe su....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u Novoj Pazovi, u blizini železnicke stanice. VERTIKALA, sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama. Potpuno ogradjen plac od 11 ari. Kuća je spratna, a iznad je potkrovlje od 70m2 . Površina kuce je 170m2. U prizemlju je organizovan dnevni život i jedna spavaća soba, a na....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 70.000 €, 13500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Poljoprivredno zemljište uz Autoput -Koridor 10, kod naplatne rampe, sa desne strane auto puta iz pravca Novog Sada ka Beogradu, 135ari, odlična preporuka za investiciona ulaganja za razne namene, brze pruge, širina placa 100m, svi priključci-struja, voda, telefon, lokalni izlaz,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 330,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Internet Terasa Branka Copica Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 123.931 € na 132.193 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 132.193 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 123.931 €
22.03.2026 - 132.193 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, severno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom i pogledom na park. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.345 €, 75,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u samom centru Stare Pazove -stan je povrsine-75m2 -kupatilo -velika dnevna i trpezarija -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu Agencijska provizija je uracunata u cenu. Odradjena je skupa spanska keramika,7dmo komorna stolarija,zvucna termo izolacija,krov je ceo od staklene....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u samom centru Nove Pazove. Građena osamdesetih godina. Spratna. Kvalitetna gradnja. Kasnije je dograđenja garaža i iznad nje lepa velika soba sa terasom. Potrebno je kuću modernizovati, renovirani. Uknjižena, bez tereta, odmah useljiva. U prizemlju je kuhinja, dve sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan od 51m2 u Novim Banovcima na 12km od Zemuna . Kroz Nove Banovce prolazi put koji spaja sva živopisna naselja pored Dunava, od Beograda do Novog Sada. Imaju odličan geografski položaj, nalaze se na raskrsnici međunarodnih i regionalnih....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 132.000 €, 148,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Dve kuće na placu od 6 ari u ulici Mladena Stojanovica, u blizini marketa Idea i samog centra naselja. Građena krajem osamdesetih godina. Kuća do ulice je vertikala sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama za gas, struju, kanalizaciju, vodu i pravno nezavisna. Objekat ima prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 265.000 €, 147,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se izuzetno atraktivna nekretnina u mirnom i lepom delu Belegiša, idealna kako za porodičan život, tako i za investiciju!Na prostranom placu od 18 ari nalaze se dva objekta: Glavna kuća površine 147 m2, prostrana i funkcionalna, pruža komfor i dovoljno prostora za veću porodicu.Drugi....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 476)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>